O FIRMIE

Od dziesięciu już lat specjalizujemy się w uprawie dyni ozdobnych, w tym dyni helloween. Jesteśmy ich największym producentem w Polsce, nasze uprawy zajmują powierzchnię 30 hektarów.

Nasze produkty sprzedajemy na rynku krajowym oraz zachodnim. Głównymi odbiorcami poza granicami Polski są Niemcy, Holendrzy i Belgowie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele odmian, różniących się kształtem, kolorem ale przede wszystkim przeznaczeniem oraz wielkością.

W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi produktami, nieustannie zwiększamy zarówno ilość upraw, jak również ich zakres.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z szerokim asortymentem naszych produktów i kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz w razie potrzeby doradzimy.

Sprzedaż dyń rozpoczynamy ok. 1 sierpnia!

 

MEDIA O NAS:

Dyniowe szaleństwo

Są przeróżnych kształtów i kolorow : małe i duże. W Polsce jeszcze niezbyt popularne, w Niemczech za to biją rekordy sprzedaży. Ale wkrótce może się to zmienić, bo także u nas coraz wiecej gospodarstw decyduje sie na uprawe dyń ozdobnych.
Pan Maciej Durak z Kurowa gospodarstwo prowadzi wspólnie z synem. Na trzydziestu hekatrach pola uprawia dynie ozdobne. Skąd pomysł ? prosto z Niemiec.

Chcesz wiedzieć więcej, obejrzyj (od 14min 25s) - http://www.tvp.pl/informacje-rolnicze/aktualnosci/dyniowe-szalenstwo/12366441

 

Dynie na eksport. Ozdobne owoce kupują głównie Niemcy

Są przeróżnych kształtów i kolorów; małe i duże. W Polsce są jeszcze niezbyt popularne, w Niemczech za to biją rekordy sprzedaży. Jednak to się może wkrótce zmienić, bo także u nas coraz więcej gospodarstw decyduje się na uprawę dyń ozdobnych.

Zobacz video - http://www.tvp.pl/lublin/aktualnosci/rozmaitosci/dynie-na-eksport-ozdobne-owoce-kupuja-glownie-niemcy/12338879

  • GOSPODARSTWO ROLNE

  • DURAK PIOTR

  • ul.NADRZECZNA 29

  • 24-170 KURÓW

  • Tel. 668-837-840

  • Tel. 81-8808099

  • Tel/Fax 81-8811236

Copyright 2004 - 2014 Durak Piotr.
realizacja: Multimedia